Promosyon Nedir ?

Promosyon günümüzdeki rekabet koşulları göz önüne alındığında firmalara büyük değer katma özelliğine sahiptir. Reklam araçlarına büyük paralar verilmektedir ve bunun karşılığında markalar daha bilinir ve güvenilir bir imaj yaratabilirler. Ekonomik yöntemlerle de iyi bir tanıtım yapmak ve hedef kitlesine ulaşmak mümkündür. Promosyon tükenmez kalem en iyi tanıtım yöntemleri arasında yer alır.

Promosyon Faydaları Nelerdir?

Promosyon amaçlı olarak kalem kullanılması çok yaygın görülen bir durumdur. Kalemler gündelik yaşamda hemen her insanın kullandığı bir üründür. Uzun saatler boyunca da kalemle iş yapan insanlar vardır. Öğrenciler de en çok kalem kullanan kesimdendir. Bu durumda firmaların promosyon olarak kalem dağıtmaları son derece etkili bir tanıtım aracı olacaktır. Tükenmez kalemlerin metal yüzeyleri dayanıklıdır. Baskıyı güzel gösterir; yazılar ve logo kolayca silinmez.promosyon Uzun kullanım ömrü nedeniyle marka daha fazla göz önünde kalıp, hatırlanacaktır. Kalemlerin fiyatları da oldukça uygundur.

Promosyon Modelleri Nelerdir?

Promosyon modelleri sitemizde onlarca farklı seçenek sunmaktadır. Orta boy, standart boy, uzun, kısa vb. birçok alternatif vardır. Her renkten kalem seçmeniz mümkündür. Ayrıca kalemlerin farklı detayları da mevcuttur. Zevkinize ve firmanızın kurumsal kimliğine uyumlu olan bir modele baskı yaptırabilirsiniz. Promosyon usb bellek, firma bilgilerini istediğiniz renkte, yazı stilinde, şekillerde bastırmanız mümkün! Tükenmez kalemlerin yüzeyleri baskı için çok uygun olduğundan sıkça promosyonda tercih edilirler. Firmanın logosu, adresi, telefonu ve istenen diğer bilgiler kalemin üzerine dikkat çekici biçimde yerleştirilebilmektedir. Uzun süre boyunca kullanılacak olan bu kalemler aynı zamanda firmanızın bilinirliğini arttıracak ve daha fazla akılda kalmasını sağlayacaktır.

Promosyon Siparişi Nasıl Verilir?

www.promosyonbank.com sitemizde tükenmez kalem siparişlerinizi toptan olarak verebilirsiniz. Minimum adet bilgisi müşteri hizmetlerimiz tarafından size iletilecektir. Ayrıca iletişim sayfamızda kullanabileceğiniz iletişim yöntemleri ile ilgili bilgiler mevcuttur. Bu kanallar aracılığıyla bize ulaşabilir; baskı bilgilerini ve seçtiğiniz modeli iletebilirsiniz. Promosyon tükenmez kalem fiyatları oldukça uygundur. Aracısız olarak sunuldukları için birçok yere göre daha kazançlı çıkarsınız.lı kargo teslimatı ile kısa sürede ürünler kapınıza gelecektir. www.promosyonbank.com web sitemizde ilgili kategorilerde daha deta